Audyty hoteli i restauracji Lublin

Zapełnimy Twój hotel w stu procentach, a restaurację po brzegi.

Audyty HORECA Lublin

Kompleksowe i rzetelne audyty operacyjne hoteli i restauracji

Wyobraź sobie tłumy klientów szturmujących Twoją restaurację. Albo pokoje hotelowe zarezerwowane na wiele miesięcy do przodu. Co do jednego. A wszystko dlatego, że w odpowiednim momencie poprosiłeś o pomoc właściwych specjalistów do spraw marketingu. To oni stoją za Twoim sukcesem. Ale nie doszło by do niego, gdybyś nie wdrożył ich zaleceń w życie…

Opracowanie
strategii

Zadbamy, abyś zyskał przewagę nad konkurentami ubiegającymi się o to samo stanowisko.

Innowacyjne
rozwiązania

Wdrażamy niekonwencjonalne rozwiązania mające na celu poprawę sprzedaży.

audyty hoteli

Skontaktuj się z naszym warszawskim biurem w celu poznania naszej oferty audytów marketingowych dla branży HORECA w Warszawie i okolicy.

tel. (22) 398 43 31
warszawa@creativeidea.pl

Jaki jest cel szkoleń dla managerów hoteli i restauracji?

Cel jest niezwykle jasny i precyzyjny: przekazać wiedzę, która pozwoli managerom tego rodzaju obiektów skutecznie i z sukcesami nimi zarządzać. Po odbytym szkoleniu managerowie powinni potrafić tak wypełniać swojej obowiązki, by nie tylko przyciągać nowych klientów, lecz w równej mierze przekonywać byłych oraz obecnych gości do ponownego skorzystania z oferowanych usług.

audyty HORECa

Szkolenia marketingowe dla branży HORECA

Branża HORECA to podmioty działające w sektorze hotelarskim oraz gastronomicznym. W ostatnich latach zaobserwować można w Polsce dynamiczny rozwój tego segmentu gospodarki. A co za tym idzie – rosnącą konkurencję. Pytanie, jakie managerowie obiektów hotelowych i restauracyjnych nieustannie sobie stawiają, brzmi następująco: jak wyróżnić się na tle innych, jak pozyskać nowych i utrzymać obecnych klientów? Odpowiedzi na tak palące problemy znaleźć można właśnie na organizowanych przez nas szkoleniach.

Dlaczego warto zlecić nam przeprowadzenie szkoleń marketingowych?

Przekazujemy konkretną, praktyczną, gotową do zastosowania wiedzę – wystarczy jedynie wdrożyć nasze zalecenia w życie, by odczuć wyraźną poprawę w funkcjonowaniu hotelu, restauracji itp.
Podpowiadamy, jak skutecznie obniżyć koszty reklamy. Zajmujemy się całym spektrum działań reklamowych – od ulotek, poprzez pozycjonowanie stron internetowych aż po spoty telewizyjne. Uczymy, jak wykorzystać społeczność lokalną, by stała się ona Państwa ambasadorami.

Audyty hoteli, restauracji

Jak długa trwa audyt hotelu, restauracji?

Długość audytu zależy od jego zakresu. Podstawowy audyt informatyczny, marketingowy, opiniotwórczy dostarczamy w mniej niż 7 dni. Natomiast rozbudowane audyty, które wymagają pracy wewnątrz hotelu / restauracji mogą wydłużyć się nawet do miesiąca.

Ważne jest też by po skończonym etapie audycie hotelu / restauracji spotkać się z zarządem, dyrektorem oraz poszczególnymi kierownikami i pracownikami działów dlatego, aby móc im przedstawić wyniki audytu. Raport powinien zawierać wszystkie słabe i mocne strony (czyli analizę SWOT) aktualny poziom świadczonych usług, sugestie zmian na przyszłość.

Kto wykonuje audyt?

Zespół dyrektorów, managerów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu najbardziej prestiżowymi obiektami hotelowymi w Polsce. 

Szczegóły realizacji audytu hotelu, restauracji?

Szczegółowa analiza wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu, wskazanie obszarów do poprawy / rozwoju, przedstawienie możliwych rozwiązań, wsparcie przy wdrożeniu działań naprawczych i weryfikacja postępów.

Zobacz jak osiągamy sukcesy dla naszych Klientów

Poznaj naszą filozofię tworzenia skutecznych i efektownych kampanii marketingowych.

Wskażemy zagrożenia

Analiza raportu pokontrolnego pozwala na wykrycie zagrożeń. Dogłębna analiza pozwala na pracowanie rozwiązań i kierunków działań zmierzających do poprawy poziomu świadczonych usług, zwiększenie zadowolenia gości, eliminacji zagrożeń i zwiększenia efektywności operacyjnej.

Audyty HORECA

Kompleksowe audyty dla branży HORECA

Wdrożenie zaleceń pokontrolnych pozwala w hotelach i restauracjach na poprawę rentowności biznesu.

Nasza firma oferuje audyt operacyjny (analizujący sprzedaż, marketing, pracę recepcji, systemy IT i bezpieczeństwo informatyczne, zasoby ludzkie, procedury zakupowa, łańcuch dostaw), audyt gastronomiczny (obejmujący weryfikację funkcjonowania księgi HACCP, organizację pracy, zakresy obowiązków, menu, food cost), audyt finansowy (analizujący przepływy środków pieniężnych, zobowiązania i należności), audyt marketingowy (obejmujący analizę strony www, umów na działania marketingowe, kanałów w social mediach).

0
wykonanych
audytów hoteli
0
wykonanych
audytów restauracji
Kompleksowe audyty hoteli i restauracji

Rozwiązania skrojone na miarę Twojego biznesu.

Audyty to jedyne i skuteczne narzędzie umożliwiające obiektywną ocenę prowadzonej działalności. W Europie Zachodniej wykorzystywane od lat 40-tych XX wieku. Dla menadżerów i właścicieli, audyty stanowią cenne źródło informacji o faktycznej sytuacji jaka ma miejsce w obiekcie.

Kto zamawia u nas audyty?

Są to najcześciej właściciele prosperujących już hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni, moteli, hosteli, którzy chcą poprawić rentowność swojego obiektu. Bywa, że są to również inwestorzy, które zamierzają rozpocząć działalność w branży hotelowo-restauracyjnej i potrzebują opracować analizę rentowności na potrzeby uzyskania zewnętrznego finansowania.

Kompleksowy audyt hotelu to koszt od 750 złotych za pokój. Nie mniej niż 25 000 złotych i nie więcej niż 50 000 złotych.

Audyty HORECA

Skontaktuj się z naszym warszawskim biurem w celu poznania naszej oferty audytów HORECA.

tel. (22) 398 43 31
warszawa@creativeidea.pl

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Każda oferta kalkulowana jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od zakresu audytu.