Filmy reklamowe Poznań

Tworzymy reklamy, które zapadają w pamięć. Na długo.

Filmy i spoty reklamowe kręcone w Poznaniu

Filmy reklamowe na miarę Twojej firmy!

Wyobraź sobie spot tak dobry, że widzowie z utęsknieniem czekają na kolejny blok reklamowy, by znowu go obejrzeć. Właśnie taka może być reklama Twojego produktu. Zleć nam realizację spotu, a sam zajmij się czymś przyjemniejszym. Na przykład śledzeniem gwałtownie rosnącej sprzedaży po każdorazowej emisji naszej reklamy…

Kreatywny scenariusz

Zadbamy, aby Twoja reklama była chwytliwa i przyjazna dla odbiorcy.

Emisja w mediach

Zadbamy, aby Twoja reklama trafiła do wybranej grupy docelowej.

filmy reklamowe

Skontaktuj się z nami w celu poznania naszej oferty filmów reklamowych w Bydgoszczy.


tel. (52) 511 89 10

bydgoszcz@creativeidea.pl

Co to są spoty reklamowe?

To krótkie filmiki prezentujące i zachwalające różnego rodzaju produkty. To przerywniki, które zazwyczaj denerwują widzów oglądających pasjonujący film lub program. Brzmi nieciekawie, prawda?

Nie musi wcale tak być. Naszym głównym celem jest realizacja spotów, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością i na które czeka się z utęsknieniem. A przy tym spełniających swoją podstawową funkcję reklamową.

Filmy reklamowe Bydgoszcz

Jaki jest cel naszych filmów reklamowych?

Po pierwsze, poinformowanie o produkcie i jego wyjątkowych cechach. Po drugie, budowanie korzystnego wizerunku marki. Po trzecie, utrwalenie założonego przekazu w umyśle potencjalnego klienta.

Niestety, widzowie uodpornili się na ten i inne formy reklamy. Coraz trudniej do nich trafić. Potrzeba naprawdę znakomitych pomysłów i najwyższego poziomu realizacyjnego, by przykuć uwagę. Na szczęście dysponujemy w naszym bydgoskim studiu i jednym i drugim.

Nasze filmy zamawiają wszyscy, którym zależy na dotarciu ze swoim przekazem do byłych, obecnych i przyszłych klientów nie tylko w Bydgoszczy, ale w całym kraju.

Są to głownie bydgoskie firmy szukające pomysłu na niebanalny sposób promocji swojego produktu.

Przez ostatnie kilkanaście lat wyprodukowaliśmy kilkaset filmów reklamowych, zrealizowaliśmy dziesiątki transmisji na żywo, opublikowaliśmy tysiące godzin filmów na YouTube.

produkcja filmowa bydgoszcz

Dlaczego warto zlecić nam produkcję reklam, transmisji na żywo?

Mamy imponujące doświadczenie (wiele lat pracowaliśmy dla różnych stacji telewizyjnych, od TVP, TVN, Polsat) i jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł Klienta (kręcimy pod wodą, na lądzie i w powietrzu, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki filmowej). Jakość dźwięku i obrazu naszych spotów rzuca na kolana (kręcimy wyłącznie w rozdzielczości 4K – poczwórne FULL HD).