Kontakt

Creative Idea Poland sp z o. o.

Wierzymy w budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami i ich markami. Wiemy, jak najlepiej dopasować nasze usługi dla ich maksymalnej korzyści. Łączymy ze smakiem media tradycyjne z nowinkami ze świata nowych technologi. Nie robimy wszystkiego, ale wiemy jak to wszystko zrobić.

Aby dopasować najlepsze rozwiązania chętnie dowiemy się wszystkiego o Twoim biznesie w tym celu zapraszamy na kawę do jednego z naszych biur w Polsce. Chętnie zaprezentujemy nasze innowacyjne podeście do naszej pracy. Z przyjemnością pokażemy jak efektywnie prowadzimy nasze działania.

Centrala firmy:
Adres

Lipowa 3D, 30-702 Kraków

Telefon

telefon: (12) 307 29 73

Email

kontakt@creativeidea.pl

Oddziały terenowe:
Creative Idea Warszawa

00-682, ul. Hoża 64
email: warszawa@creativeidea.pl
tel. (22) 299 34 42

Creative Idea Gdańsk

80-855, ul. Wały Piastowskie 1
email: gdansk@creativeidea.pl
tel. (58) 380 18 46

Creative Idea Poznań

60-101, ul. Dąbrowskiego 77
email: poznan@creativeidea.pl
tel. (61) 307 13 36

Creative Idea Bydgoszcz

85-796, ul. Fieldorfa 2
email: bydgoszcz@creativeidea.pl
tel. (52) 307 07 00

Creative Idea Toruń

87-100 Toruń, Jęczmienna 22
email: torun@creativeidea.pl
tel. (56) 307 05 79

Creative Idea Włocławek

87-810 Włocławek, ul. Kilińskiego 14
email: wloclawek@creativeidea.pl
tel. (54) 307 02 43

Creative Idea Kołobrzeg

78-100, ul. Łopuskiego 1
email: kolobrzeg@creativeidea.pl
tel. (94) 700 00 53

Creative Idea Ciechocinek

87-720, ul. Broniewskiego 2
email: ciechocinek@creativeidea.pl
tel. (54) 307 02 43

Creative Idea Lublin

20-703 Lublin, Cisowa 9
mail: lublin@creativeidea.pl
tel. (81) 307 04 93

Creative Idea Kraków

Lipowa 3D, 30-702 Kraków
email: krakow@creativeidea.pl
tel. (12) 307 29 73

Creative Idea Szczecin

70-026, ul. Smolańska 3
email: szczecin@creativeidea.pl
tel. (91) 303 31 84

Dane firmy

Creative Idea Poland sp. z o. o.

NIP

679 321 05 10

KRS

0000877905

Numer konta

83 1140 2004 0000 3802 8083 9861