Pozycjonowanie stron

Wiemy jak sprawić, aby Twoja strona była wyżej w Google.

image-section-40-min.jpg

Pozycjonowanie stron internetowych opiera się w głównej mierze na procesie budowania silnego otoczenia sieciowego promowanej strony poprzez linkowanie z zaufanych serwisów internetowych, w tym stron tematycznych czy użytkowych katalogów stron. Procesowi jakościowego linkowania i umieszczania stron w wartościowych katalogach może towarzyszyć pozycjonowanie kontentowe, czyli marketing treści w wyszukiwarkach. Polega ono na tworzeniu unikalnych, merytorycznych materiałów o firmie, marce czy poszukiwanych przez użytkowników dobrach, z uwzględnieniem zasad SEO Copywritingu.

Pozycjonowanie SEO

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej to szereg działań wykonywanych poza docelową witryną. Ich celem jest zwiększania popularności serwisu, a w efekcie – systematyczne podwyższanie i stabilizowanie jego pozycji w wynikach wyszukiwania. Wiodące wyszukiwarki jako popularne oceniają strony najczęściej cytowane – co w przypadku Internetu oznacza najczęściej linkowane – z wartościowych, powiązanych tematycznie źródeł.

Pozycjonowanie stron
Zadzwoń i umów się na bezpłatny audyt Twojej witryny pod kątem pozycjonowania.

tel. (12) 396 33 22

Pozycjonowanie w Google SEO połączona z działaniami SEM

Pozycjonowanie organicznie stron i sklepów internetowych to najbardziej efektywny rodzaj marketingu w internecie. Połączone z profesjonalnymi kampaniami Google Ads pozwala zapewnić wysokie wyniki w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające zasięg.

Pozycjonowanie organiczne stron i sklepów internetowych to proces, który może wymagać tworzenia treści i pozycjonowania na zasadach miesięcznych. Koszt pozycjonowania stron internetowych uzależniony jest od zakresu działań SEO, zasięgu pozycjonowania oraz konkurencyjności branży w wynikach Google.

Znamy tajemnicę sukcesu

Jak osiągnąć wysokie pozycje w Google?

Celem jest wykreowanie treści z myślą o potencjalnych klientach (nie robotach), a przy tym – wartych linkowania i dystrybuowania, na przykład na Facebooku, Twitterze. Zakres podejmowanych prac może być bardzo szeroki, w zależności od celów kampanii i specyfiki branży. Do popularnych działań należy m. in.: tworzenie postów na branżowych blogach, publikowanie case studies, infografik, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania (tzw. FAQ). W wielu przypadkach internauci docenią szersze formy, takie jak poradniki, przewodniki po produktach czy e-booki – takimi treściami użytkownicy będą chętnie się dzielić i tworzyć naturalne, pożądane odnośniki do strony. Dobrym medium może być firmowy kanał na YouTube i publikowane na nim filmy. Kontentem wartościowym z punktu widzenia użytkownika i procesu SEO będą także wpisy na profilu marki w mediach społecznościowych, komentarze w dyskusjach na forach tematycznych.

Pozycjonowanie Google

Zaufaj firmie, która zaangażuje się w rozwój działań promocyjnych tak jak tego oczekujesz.

Pozycjonowanie bydgoszcz

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona nie osiąga wysokiej pozycji w Google?

Wykonamy dla Ciebie  szczegółowy audyt Twojej witryny internetowej zupełnie za darmo. Dzięki temu dowiemy się, co sprawia, że jej pozycjonowanie jest ciągle nieskuteczne. Chętnie opowiemy o naszym planie na poprawienie tej sytuacji. Rzeczowo i bez używania skomplikowanych zwrotów odpowiemy na wszystkie pytania. Zaproponujemy zmiany, które sprawią, że Państwa strona zacznie osiągać coraz wyższe pozycje w Google i pozycjonowanie strony www zacznie przynosić korzyści dla Państwa biznesu.

image-section-50-min.jpg
Pozyskujemy wyłącznie wartościowe linki

Wartościowe linki mają wielki wpływ na to, jak Twoją stronę postrzega Google. Zbudujemy dla Państwa  bazę linków tematycznych wysokiej jakości. Będą one sprawiały, że w połączeniu z tworzeniem wysokiej jakości treści na Państwa stronę internetową osiągniemy zamierzony sukces.

Dopasujemy słowa kluczowe, aby Państwa strona zaczęła sprzedawać
W branży SEO popularne jest powiedzenie, że treść jest najważniejsza. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest niezmiernie ważny, ponieważ bezpośrednio wpływa na potencjał jaki dają konkretne frazy. Rzetelne przeanalizowanie słów kluczowych i rozmowa z Państwem, aby dobrze poznać Państwa branżę pozwoli nam doprać najlepsze pod kątem sprzedaży frazy.

Pozycjonowanie SEO strony internetowej cennik

Potrzebujesz indywidualną wycenę pozycjonowania organicznego Twojej nowej strony internetowej? Zobacz nasz cennik optymalizacji pozycjonowania SEO!

0
pozycjonowanych stron
0
pozycjonowanych fraz
Darmowa diagnoza spadku widoczności w Google

Strona notuje spadki w Google?

Jeżeli obserwujesz niepokojące spadki ruchu na Twojej stronie, to jest to jeden z pierwszych symptomów oznaczających słabe pozycjonowanie. Powodów może być wiele. Przeanalizujemy zupełnie za darmo, dlaczego tak się dzieje i przekażemy Państwu, jakie rozwiązania należy wprowadzić, by Państwa witryna zaczęła dobrze się pozycjonować w Google.

Zwiększenie widoczności strony jest dla nas priorytetem!

Posiadanie własnej strony internetowej jest bezcelowe, jeśli nie odwiedza jej nikt. Jeżeli Państwa strona internetowa jest słabo widoczna w sieci i chcą Państwo, aby w końcu zaczęła być widoczna w Google to zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu stron www. Dzięki sprawdzonym metodom wyniesiemy Państwa stronę na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Możesz naszej firmie powierzyć działania związane z przygotowywaniem treści na bloga. W naszym zespole są również zawodowi dziennikarze, którzy dostarczą zapierające dech w piersiach wpisy na Państwa bloga.

Bądźmy w kontakcie
Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami. tel. (12) 396 33 22 pozycjonowanie@creativeidea.pl

Z powodzeniem zajmujemy się również tworzeniem reklam wideo, tworzeniem stron internetowych oraz tworzeniem kompleksowych akcji marketingowych 

Elastyczny budżet

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy szerokość działań do budżetu danego Klienta.

dbamy, aby na wyniki nie trzeba było czekać

Gdy nie ma Ciebie w Google to znaczy, że nie istniejesz!

Dobra reklama potrafi skutecznie przyciągnąć klientów i wie o tym każdy przedsiębiorca.

Dobra reklama potrafi skutecznie przyciągnąć klientów i wie o tym każdy przedsiębiorca. To, że reklama jest dźwignią handlu, wiadomo już od dawna, jednakże dzisiejsze sposoby dotarcia do klienta przeniosły się głównie do sieci.

Najpopularniejszą metodą na promocję swojej firmy, czy marki jest pozycjonowanie swojej strony internetowej w Google.

Popularność tego typu sposobu promocji wynika z tego, że pozycjonując stronę WWW, przyciągamy do siebie internautów. Staną się oni naszymi klientami. Jednakże najważniejsze jest, by w pierwszej kolejności dotarli oni na Państwa witrynę.

Wiemy jak osiągnąć sukces

Blisko 57% pozycjonowanych przez nas fraz jest w TOP3

Pozycjonujemy, aby wypozycjonować, a nie aby robić to dla samego pozycjonowania. Naszym celem jest realne wsparcie działań marketingowych, które mają przełożyć się na wynik sprzedażowy Państwa firmy!


Strony naszych klientów notują przyrosty widoczności w Google na poziomie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu procent (szczególnie w początkowym okresie) większej widoczności w skali miesiąca. 

Pozycjonowanie
stron www

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie
sklepów www

Przynoszące lepszy wynik sprzedaży pozycjonowanie sklepów internetowych.

Pozycjonowanie
wizytówek Google

Zwiększające liczbę wizyt pozycjonowanie wizytówek Google Moja Firma.

Pozycjonowanie GOOGLE

Dlaczego warto zaufać Creative Idea?

Od kilkunastu lat zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Głównie specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www. Zaczynając od aspektów technicznych, przez analizę treści i dobór słów kluczowych do pozyskiwania wartościowych linków w celu wzmocnienia domeny. Wszystkie projekty, spod naszych rąk wciąż sukcesywnie pną się w górę w wynikach wyszukiwania w Google. Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani dobrym SEO i sukcesywnym wzrostem w wynikach organicznych Państwa strony lub sklepu internetowego zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Bezterminowa umowa

Krótka i przejrzysta umowa na czas nieokreślony zapewnia komfortową współpracę, gdyż nikt z nas nie lubi zawiłych i pokrętnych umów zawierających podejrzane kruczki. 

Szczegółowe raporty

Dbamy, aby każdy z naszych klientów, którzy korzystają z pozycjonowania otrzymywali szczegółowe i przejrzyste raporty pozycji.

Pozycjonowanie SEO

Zaufaj specjalistom od pozycjonowania stron z Bydgoszczy

Pozycjonowanie stron jest dla nas pracą, ale także i pasją. Dzięki temu każde nowe zlecenie jest dla naszego zespołu pozycjonerów wyzwaniem, dlatego każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Kilkanaście lat w branży i pozycjonowania stron www sprawiło że znamy ją od podszewki, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową. 

Skontaktuj się z nami

tel. (12) 396 33 22
pozycjonowanie@creativeidea.pl