Reklama mobilna Toruń

Skuteczna i tania forma dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów

Mobilny BilLboard

Reklama na przyczepach reklamowych w Toruniu

Reklama mobilna to kompleksowe usługi w zakresie dostarczania informacji potencjalnym klientom, którzy reklamę mogą zobaczyć z zewnątrz, w najbardziej tłocznych lokalizacjach, w mieście Toruń, jak i poza nim.

Reklama mobilna na przyczepach jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu branż, w tym tej lokalnej, np. informującej o atrakcjach turystycznych miasta Toruń, czy też usługach oferowanych w nim. Reklama mobilna w postaci przyczepy samochodowej może rozsławić Twoją markę w transporcie drogowym, za to ta rowerowa może dotrzeć do przechodniów wszędzie tam, gdzie nie jest możliwy transport samochodowy. Są to przede wszystkim deptaki, chodniki, ścieżki rowerowe przy dróżkach spacerowych.

Reklama mobilna jako przyczepa reklamowa jest nienachalnym sposobem na powiększenie grona swoich odbiorców. Można w każdej chwili zmienić jej lokalizację i przenieść do innego miasta, a także w dowolnym momencie zmienić jej treść – jej powierzchnia pozwala na zawarcie wielu cennych informacji na temat Twojej działalności.

Jest to kluczowe w pozyskiwaniu nowych, potencjalnych klientów. Szczególnie gdy Twoja firma nie jest jeszcze znana w mieście Toruń – pomożemy Ci ją rozreklamować dzięki reklamie mobilnej. 

Dopasuj kampanię do swoich potrzeb.

Dobierz właściwy dla siebie pakiet, by zwiększyć zasięgi swojej firmy – nasza oferta obejmuje wynajem przyczep reklamowych, przyczep reklamowych z nagłośnieniem, a także tych z samochodem i kierowcą. Cenimy także indywidualne podejście do zleceniodawców, dlatego też jesteśmy otwarci na negocjacje.

Jedyna taka reklama mobilna w Toruniu.

Oferujemy Państwu mobilne przyczepy reklamowe, które obecnie są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na reklamę zewnętrzną. Są zawsze tam gdzie Twoi potencjalni klienci! Mobilne billboardy naszej firmy to od 8 do do nawet 35 metrów kwadratowych ruchomej reklamy!

Zobacz jak osiągamy sukcesy dla naszych Klientów

Poznaj naszą filozofię tworzenia skutecznych i efektownych kampanii marketingowych.

0
przyczepy reklamowe
0
zrealizowane kampanie
Przyczepy reklamowe w Toruniu

Jakie są ich największe plusy mobilnych kampanii reklamowych w Toruniu?

Wynajem przyczepy reklamowej jako reklama mobilna ma swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie pragniemy dotrzeć nie tylko do lokalnych odbiorców, ale i tych spoza naszej lokalizacji. Informując ich o swoich usługach i produktach za pomocą przyczepy reklamowej, jesteś w stanie zrobić to zarówno w trasie, jak i w danej miejscowości. Reklama mobilna posiada wiele możliwości – wynajem przyczepy reklamowej samochodowej, przemieszczającej się dotrze do osób korzystających z transportu drogowego, jak i pieszych, zerkających na przyczepę reklamową z zewnątrz. Reklama mobilna wykazuje znacznie większą skuteczność niż ta stacjonarna, ponieważ jest widziana przez znacznie większą ilość odbiorców jednocześnie.

Nie mamy nic do ukrycia!

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy dostęp do platformy na której mają Państwo możliwość monitorowania działań marketingowych w czasie rzeczywistym. Wszystkie nasze przyczepy oraz holowniki posiadają niezależne urządzenia do monitoringu GPS.  Pozwala to na pełna kontrolę efektywności prowadzonej kampanii. Tym samym mają Państwo 100% pewności, ze założone w umowie działania zostają wykonane z należytą starannością. 

Dla wzmocnienia przekazu możemy zaoferować odtwarzanie spotu audio w trakcie prowadzenia kampanii mobilnej.  Zwiększa to zainteresowanie treścią i pozwala na przekazanie dodatkowej treści. 

Zamów kampanię
tel. (56) 307 05 79

 torun@creativeidea.pl

Fakty na temat reklamy mobilnej.

Reklama na przyczepach reklamowych jest wyjątkowo skuteczna za sprawą swojej mobilności. Reklama na przyczepach reklamowych jest wyjątkowo skuteczna za sprawą swojej mobilności. Wydaje się oczywistym, ale taka reklama jest w stanie w ciągu zaledwie doby bez problemu trafić do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych Klientów Państwa firmy.

Przyczepy reklamowe w Toruniu

Dla jakich branż jest to skuteczna forma?

Reklamy mobile, czyli zarówno przyczepy samochodowe, jak i przyczepy rowerowe są idealnym źródłem informacji o Twojej firmie niezależnie od branży.

Dzięki temu, że są mobilne, przyczepy reklamowe możesz umieścić w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu, docierając do odpowiedniego dla Twojej marki nabywcy lub usługodawcy. Wynajem przyczepy reklamowej z nagłośnieniem najbardziej popularne jest w przypadku, gdy pragniemy przedstawić szczegółowe informacje na temat swoich produktów i usług, by jeszcze bardziej zwrócić na nie uwagę i podkreślić ich najważniejsze cechy. Natomiast, jeśli chcesz, abyśmy kompleksowo zajęli się rozpowszechnianiem informacji na temat Twojej marki, proponujemy wynajem przyczepy reklamowej z nagłośnieniem i samochodem, a nawet i kierowcą. Decydując się na taką usługę, możesz być pewien, że Twoje reklama mobilna dotrze do jeszcze większej ilości odbiorców, ponieważ posiadamy doświadczenie w kwestii lokalizacji.