Reklama mobilna

Reklama mobilna – z nią zawsze Ci po drodze!

Mobilny BilLboard

Reklama tranzytowa w wydaniu XXL

Jest pewien rodzaj reklamy, którą spotkasz na swojej drodze. Po pierwsze, to reklama tranzytowa, a więc w ruchu. Po drugie zaś, zapewni Ci ona ruch w interesie.

Reklama mobilna, zatem eksponowana za pośrednictwem środków transportu, przeważnie na samochodach z przyczepami, stanowi jedną z najskuteczniejszych form promocji. To dlatego, że gwarantuje ona bardzo duży zasięg oddziaływania. Nasze pojazdy firmowe z przyczepami, na których widnieje Twoja reklama, ciągle są w trasie. Siłę napędową generowania zainteresowania stanowi jej ruchomy komunikat. Odbiorca siłą rzeczy się z nim zapoznaje.

Zobacz jak osiągamy sukcesy dla naszych Klientów

Poznaj naszą filozofię tworzenia skutecznych i efektownych kampanii marketingowych.

0
przyczepy reklamowe
0
zrealizowane kampanie
Przyczepy reklamowe w Twoim mieście

Jakie są ich największe plusy mobilnych kampanii reklamowych?

Działamy w myśl zasady: „podróżuję, widzę baner i produkt lub pomysł kupuję”. Oferujemy wynajem samochodów, które wyposażone w reklamę mobilną, przedstawiającą Twoją firmę, dotrą do jak największego grona odbiorców. Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie przebywa najwięcej ludzi.

 

Nasze auta z mobilnymi reklamami widać więc m.in. na głównych ulicach miast, na najbardziej uczęszczanych trasach, ale także w miejscach przyciągających turystów. Banery i afisze w wydaniu XXL pokazują się również podczas festynów, pikników czy innych imprez integracyjnych.

 

Jesteśmy w stanie w ciągu jednego dnia pokonać setki kilometrów, przemierzyć trasę do innego województwa czy innego zakątka Polski, po drodze zwracając uwagę kierowców, pasażerów oraz pieszych. To z kolei daje wymierne efekty reklamy outdoorowej: więcej potencjalnych odbiorców.

Dla naszej firmy przeszkody nie istnieją

Nie tylko odległość geograficzna nie jest dla nas przeszkodą. Zleceniodawca decyduje, jaką powierzchnię reklamy ruchomej wybrać. Mobilne billboardy naszej firmy posiadają wymiary od 8 do nawet 35 metrów kwadratowych. Takich wielkości nie oferuje żadna inna firma reklamowa w regionie.

Dla wzmocnienia przekazu możemy zaoferować odtwarzanie spotu audio w trakcie prowadzenia kampanii mobilnej.  Zwiększa to zainteresowanie treścią i pozwala na przekazanie dodatkowej treści. 

Zamów kampanię

tel. (12) 396 33 22

kontakt@creativeidea.pl

Reklama mobilna dostępna jest w poniższych miastach

Fakty na temat reklamy mobilnej.

Reklama na przyczepach reklamowych jest wyjątkowo skuteczna za sprawą swojej mobilności. Reklama na przyczepach reklamowych jest wyjątkowo skuteczna za sprawą swojej mobilności. Wydaje się oczywistym, ale taka reklama jest w stanie w ciągu zaledwie doby bez problemu trafić do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych Klientów Państwa firmy.

Reklama outdoorowa dla firmy i dla organizacji

Dla jakich branż jest to skuteczna forma?

Reklamy mobile, czyli zarówno przyczepy samochodowe, jak i przyczepy rowerowe są idealnym źródłem informacji o Twojej firmie niezależnie od branży.

Usługę reklamy mobilnej kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz usługowych. Jesteśmy otwarci choćby dla firm, które poszukują pracowników bądź realizują akcje promocyjne swoich towarów i usług. Z reklamy mobilnej mogą korzystać organizacje i stowarzyszenia. Obsługujemy też ugrupowania polityczne, które zamierzają dotrzeć do potencjalnych wyborców właśnie za pośrednictwem naszej reklamy tranzytowej.