Nasza filozofia

image-section-40-min.jpg

Bardzo często głównym założeniem Klienta jest pozyskanie większej ilości zleceń, sprzedaż usług, czy rozpoznawalność marki. Po rozmowach z naszym zespołem rozumiesz, że droga do osiągnięcia celu jest równie ważna jak sam cel. Dostaniesz też pakiet usług dopasowany do Twoich potrzeb, szyty na Twoją miarę Twoich potrzeb.

Gdy inni mówią, że się nie da...

Wiemy, że zawsze się da. Tylko trzeba tego chcieć!

To co nas wyróżnia na tle innych agencji marketingowych to nasze podejście do potrzeb Klienta, które są dla nas najważniejsze. 

Dobre relacje to dla nas podstawa współpracy.

Najważniejsze są dla nas relacje.

To właśnie na współpracy oparte są działania naszej firmy. Każdy Klient ma dla nas znaczenie i dla każdego staramy się tak samo. Zadbamy o Twój biznes jak o swój własny.

TRAKTUJEMY TWÓJ BIZNES JAK WŁASNY

Do nas należy dbanie, aby Twój biznes się prawidłowo rozwijał.

Wdrożymy działania, które bezpośrednio wpłyną na Twoją sprzedaż.

Potrzebujesz strony internetowej? Nie ma problemu, zrobimy ją dla Ciebie, ale na tym nie skończymy. Po co jest Ci strona, która nie generuje ruchu i sprzedaży? Twoim celem może być strona, ale naszym będzie generowanie dla Ciebie zysku jaki przyniesie stworzenie tej witryny. Zadbamy, aby dobrać najbardziej odpowiednie i najbadziej dopasowane narzędzia, które przyniosą realną korzyść Twojemu biznesowi.

Szukasz nietuzinkowej formy reklamy, w miejscach, które nie są ogólnodostępne pod kątem reklamowym? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z Creative Idea będziesz miał reklamę na molo w Sopocie, czy w ciechocińskim parku za sprawą reklamowych przyczep rowerowych.

Jeśli zamawiasz reklamę mobilną w Creative Idea to nie tylko otrzymasz trasę, na jakiej poruszają się reklamy mobilne, ale możesz w rzeczywistym czasie monitorować nasze efekty, ponieważ każda przyczepa reklamowa ma wbudowany GPS.

Potrzebujesz tekstów na stronę internetową lub do notatki prasowej dla mediów? Będzie napisana przez zawodowych dziennikarzy, którzy znają się na pracy dziennikarskiej, ale również na pozycjonowaniu i SEO.

Chcesz mieć dobrze nakręcony film promocyjny? Co powiesz na współpracę z osobami, którzy skończyli szkołę filmową i pomagają nam w przerwie między jednym, a drugim filmem dla Patryka Vegi?

Potrzebujesz audytu hotelu? Współpracujemy z osobami, które w branży hotelarskiej siedzą od dekad i na pewno pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i kieszeni.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! My zwyczajnie staramy się jak dla siebie, a każdego Klienta traktujemy jak własną firmę, oferując więcej niż oczekujesz. Z nami nie tylko poczujesz się jak w domu… z nami poczujesz się jak w 5 gwiazdkowym hotelu.