Marketing polityczny

Sprawimy, że wyborcy Cię pokochają. Bezwarunkowo.
Poprowadzimy twoją kampanię wyborczą w Bydgoszczy

Skuteczny marketing polityczny!

Wyobraź sobie sondaże, w których prowadzisz z miażdżącą przewagą nad konkurentami. Słupki poparcia, które nieustannie rosną i nie zamierzają przestać. Wyborców, którzy gdyby mogli, nosiliby Cię na rękach. Taką właśnie magiczną moc ma marketing polityczny. Marketing, bo jesteś „produktem”, który warto pokazać światu…
Opracowanie
strategii

Zadbamy, abyś zyskał przewagę nad konkurentami ubiegającymi się o to samo stanowisko.

Monitoring
mediów

Prowadzimy stały monitoring, aby reagować na publikacje w czasie rzeczywistym.

obsługa medialna
Skontaktuj się z naszym bydgoskim biurem w celu poznania naszej oferty marketingu politycznego w Bydgoszczy i okolicy.

tel. (52) 511 89 10
bydgoszcz@creativeidea.pl
Co to jest marketing polityczny?

Aby zrozumieć, czym jest marketing polityczny, wystarczy przyjąć nieco kontrowersyjne założenie, że polityk jest… produktem. Takim samym jak miliony innych, które zalegają na półkach hipermarketów. W związku z tym, podlega on takim działaniom jak one. Wprowadzenie go na rynek wymaga przeprowadzenia badań sondażowych, określenia strategii postępowania, a następnie szeroko zakrojonej akcji promocyjnej.

Z nami wygrasz wybory w Bydgoszczy

Kto zamawia u nas usługi marketingu politycznego?

Wszyscym, którzy zamierzają ubiegać się o różnego rodzaju urzędy i stanowiska, począwszy od szczebla samorządowego, poprzez Sejm, aż po Europarlament. Naszymi klientami są osoby, które piastują już określone stanowiska i chcą utrzymać lub zwiększyć dotychczasowe poparcie. Często są to osoby, które chcą szybko, bezboleśnie i bez strat w sondażach wydobyć siebie lub ugrupowanie partyjne z sytuacji kryzysowej. Zawsze są to ludzie, którzy wiedzą, jak wielką rolę w polityce odgrywa odpowiedni wizerunek.

Jaki jest cel marketingu politycznego?

Cel jest prosty i jasny: wygrać wybory i (co najmniej) utrzymać poparcie. Aby jednak dotrzeć na szczyt, należy wcześniej wykreować odpowiedni obraz kandydata, wyróżnić go na tle nieraz gigantycznej konkurencji i zająć się intensywnie jego promocją.

Czym się zajmujemy?

Zadbamy o opracowanie strategii kampanii, stworzenie spójnego przekazu, druk ulotek, banerów, produkcję spotów wideo, kolportaż materiałów wyborczych , organizację konferencji prasowych.

Specjaliści od wygrywania wyborów

Dlaczego warto zlecić nam poprowadzenie swojej kampanii wyborczej?

Jesteśmy profesjonalni i dyskretni – działamy niejako „w tle”, nieustannie prowadząc badania sondażowe i analizując postępy naszych Klientów. Potrafimy skutecznie działać w sytuacjach kryzysowych. Mamy udokumentowane doświadczenie w promowaniu polityków od szczebla lokalnego, po polityków zasiadających w Radzie Ministrów. Potrafimy wyprodukować dowolne materiały wyborcze, ściśle dostosowane do konkretnych kampanii wyborczych. Specjalizujemy się nie tylko w mediach tradycyjnych, lecz także elektronicznych, z internetem na czele (to w tym ostatnim tkwi ogromny potencjał, który pozwoli Ci odnieść sukces wyborczy).