O nas

Creative Idea jest niezależną agencją kreatywną. Wierzymy w budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami i ich markami. Wiemy, jak najlepiej dopasować nasze usługi dla ich maksymalnej korzyści. Łączymy ze smakiem media tradycyjne z nowinkami ze świata nowych technologi. Nie robimy wszystkiego, ale wiemy jak to wszystko zrobić.

Inwestujemy w najlepszych ludzi, a ich wspólnym mianownikiem jest nieustanna chęć poszukiwania nietuzinkowych form promocji. Każdy z 11-osobowego zespołu jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dowodem na ich wiedzę i doświadczenie może być fakt, że są zapraszani jako prelegenci na konferencje oraz jako jurorzy do konkursów branżowych.

Nadamy puls Twojemu biznesowi

Nasza polityka CSR

Odpowiedzialny biznes (CSR: Corporate Social Responsibility) w Creative Idea rozumiemy jako prowadzenie działalności w sposób zrównoważony, uwzględniający wpływ realny naszych decyzji biznesowych na wszystkich interesariuszy – naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych, społeczności lokalnych oraz na środowisko naturalne. Dążymy także do tego, aby stale przyczyniać się do rozwoju społecznego w skali całego kraju, do pozytywnych zmian.

Naszą politykę CSR opieramy na 3 fundamentach:

  • aktywnie wspieramy fundację "Łączymy Pokolenia"
  • wspieranie lokalnych inicjatyw
  • ochrona środowiska naturalnego

Dlaczego warto nam zaufać?

ukończonych projektów

lata doświadczenia

lini kodu

Zadowolonych klientów