Obsługa medialna Gdańsk

Radio, telewizja i internet to władza. Sięgnij po nią i rządź
Obsługa medialna Gdańsk

Biuro prasowe na miarę Twoich potrzeb!

Wyobraź sobie widzów wpatrzonych w Twoje spoty reklamowe z zainteresowaniem, o jakim inni mogą jedynie pomarzyć. Śledzących z wypiekami na twarzy relacje na żywo z wydarzeń, których jesteś organizatorem. Zachwycających się ujęciami filmowymi, od których może zakręcić się w głowie z wrażenia. Media są do Twojej dyspozycji. Warto wykorzystać ogromną szansę, jaką Ci dają…
Grupa
docelowa

Dopasowana dla najlepszego zasięgu i wydźwięku medialnego.

Monitoring
mediów

Prowadzimy stały monitoring, aby reagować na publikacje w czasie rzeczywistym.

obsługa medialna

Skontaktuj się z naszym gdańskim biurem w celu poznania naszej oferty na prowadzenie obsługi medialnej w Gdańsku i okolicy.

tel. (58) 728 27 33

gdansk@creativeidea.pl

Kto zamawia u nas obsługę medialną?

Firmy i osoby, które chcą budować profesjonalny wizerunek w mediach. Bardzo często są t podmioty, które wiedzą, że nawet najlepszą reputację można stracić w kilka minut. Wszyscy, którzy stawiają na spoty reklamowe najwyższej jakości. Każdy kto chce angażować widzów, dzięki spektakularnym relacjom z wydarzeń. Osoby, które wiedzą jak wielka moc tkwi w dobrze zrealizowanej reklamówce wyborczej.
Kandydaci na urzędy posła, senatora, prezydenta, burmistrza czy wójta.

Biuro prasowe Gdańsk

Czym jest dla nas obsługa medialna?

Jeśli już wiesz, jak wiele Twoja firma może zyskać dzięki mediom, czas na kolejny etap. Obsługa medialna to rodzaj profesjonalnej oprawy. Twoja obecność w mediach przyniesie Ci oczekiwane owoce, jeśli będzie odpowiednio przygotowana. Potrzebujesz kogoś, kto zrealizuje spot reklamowy, kto zajmie się relacjonowaniem wydarzeń, które organizujesz, kto wreszcie pomoże Ci dotrzeć do odpowiednich mediów i nauczy Cię poruszać się w tym specyficznym świecie.

A w momentach kryzysowych, gdy rzucą się na Ciebie wszyscy, którym zależy na Twojej porażce, zaufany partner pomoże Ci z gracją wydostać się z niekomfortowej sytuacji.

Dlaczego warto zaistnieć w mediach?
Warto zaistnieć w mediach, ponieważ nie bez powodu zwykło się określać radio, prasę i telewizję mianem czwartej, a internet – piątej władzy. Obecność w mediach ma więc realne i jak najbardziej przeliczalne przełożenie na sukces firmy czy też sukces wyborczy.
Potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie?

Specjalizujemy się w PR kryzysowym. Wiemy jak sprawić, aby obronić Twój wizerunek w mediach. Mamy za sobą wiele skutecznych kampanii w tym zakresie.

Organizacja konferencji to nasza specjalność

Dlaczego warto zlecić nam obsługę medialną?

Imponujemy doświadczeniem – w ciągu dziesięciu lat pracowaliśmy dla 90 gazet i 6 stacji telewizyjnych (zarówno publicznych, jak i prywatnych). Dysponujemy sprzętem, który pozwala realizować materiały w wodzie, na lądzie i w powietrzu, a także prowadzić wielokamerowe transmisje online. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowy proces realizacji materiałów reklamowych: od koncepcji i scenariusza, po montaż i postprodukcję.